Õpetajad

1. Kersti Kiviselg

Eesti ja vene keele õpetaja.Erialane kõrgharidus (Tallinna Pedagoogikaülikool:vene keel ja kirjandus, magister; eesti keel-täenduskoolituse osakonna õpetajakoolituse õppekava).
Töökogemus – 28.aastat (1991-ka) nii laste- kui ka täiskasvanutega.

2.Maria Mihhailova

Eesti ja vene keele õpetaja. Erialane kõrgharidus (Tallinna Ülikool, humanitaarteaduse bakalaureusekraad. Eriala: Eesti keel kui teine keel ja eesti kultuur. Lisaeriala: Vene keel ja kirjandus). Lõputöö teema: “Venekeelsete õppijate põhilised probleemid eesti keele sihitise kasutamisel”
Töökogemus – 5 aastat nii laste kui ka täiskasvanutega.

3. Maria-Magdalena Jürvetson

Soome ja eesti keele õpetaja. Erialane kõrgharidus (E.Vilde nim. Tallinna Pedagoogiline Instituut:vene keele ja kirjanduse õpetaja,magister.Tallinna Pedagoogikaülikool:soome keele ja kultuuri õpetaja,teadusmagistri kraad).
Töökogemus  – 26.aasta (1994-ka) nii laste- kui ka täiskasvanutega.

4. Alla Timofejeva

Inglise keele õpetaja. Erialane kõrgharidus (Tallinna Pedagoogikaülikool:põhikooli inglise keele õpetaja,inglise keel-täenduskoolituse osakonn õpetajakoolituse õppekava, Euroülikool: kunstiteadus).
Töökogemus – 24.aastat (1995-ka) nii laste- kui ka täiskasvanutega.

5. Oksana Miilo

Inglise ja saksa keele õpetaja. Erialane kõrgharidus(Tallinna Ülikool,haridusteaduse magistri kraad,saksa filoloogia (kõrvalainega)).
Töökogemus  – 12.aastat (2006-ka) nii laste- kui ka täiskasvanutega.

6.Victoria Toome.

Eesti keele õpetaja. Tartu Ülikool, Bakalaureusekraad, lõputöö teema: “Vanus võõrkeele õppimist mõjutava faktorina” Eriala: Eesti keel ja kultuur
muukeelsetele. Praktika kogemused: lasteaias eesti keele õpetajana ja eestikeeleses teatrilaagris.
Töökogemus  – 7.aastat nii laste- kui ka täiskasvanutega.